sohbet nedir

admin     26-10-22     Ücretsiz Sohbet     sohbet nedir     45 Defa Okundu

Eylulsohbet.net

Çok değil, 10-15 yıl öncesine kadar görüntüsüz Chat siteleri olurdu. İnternet ile ilişiği olan hemen hemen herkesin bu tarz Chat siteleri ile vakit geçirmişliği vardır. Karşılıklı olarak birbirine görünmeden yazışmak, aslında biraz da “denizden ne çıkarsa bahtına” gibiydi. Kim bilir belki de Chat siteleri sayesinde evlenen, arkadaş olup. Arkadaşlıklarını şimdiye dek sürdüren insanların varlığına bile rastlanabilir. Birçoğumuz “keşke imkan olsa da o eski günlere dönsek” diye serzenişte bulunuyordur diye tahmin ediyorum; işte Eylulsohbet.net sizleri tam olarak geçmişe götürmese de özlediğimiz nostaljik Chat sayfasını hizmetinize sunuyor.

 

Eylulsohbet.net nedir?

Eylulsohbet.net kullanıcılarına ücretsiz mirc, chat hizmetleri sunan, içerisinde daha başka çeşitli aktiviteler barındıran platformun adıdır. Sitenin tasarımına baktığımızda, oldukça sadece bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Sitenin kullandığı tema oldukça şık ve hiçbir bölüm göz yormuyor. Farklı sohbetler yapmak, yeni arkadaşlıklar edinmek, vakit geçirmek isteyen herkes siteye kayıt olabiliyor. Eskileri anımsayanlar ve chat ortamından kopamayanlar için Eylulsohbet.net , her şey düşünelerek hazırlanmış.

 

Eylulsohbet.net site incelemesi

 

Siteye bağlanmak için öncelikle arama çubuğundan www.Eylulsohbet.net adresine bağlanmak gerekiyor. Bağlantı gerçekleştikten sonra 10 saniyelik bir güvenlik aşamasından geçiliyor ve otomatik bağlanılmadığı takdirde mauel olarak “giriş yap” butonuna tıklanarak Chat sayfalarına giriş işlemi gerçekleşmiş oluyor. Daha sonra ortadaki menüden kendinize bir nick (rumuz) ve şifre belirmeniz sizi Chat sayfasına atıyor. Chat sayfasına girdikten sonra ise ister odalarda, ister bireysel (özel) olarak insanlarla iletişime geçebiliyorsunuz. Bunlar dışında Chat odaları arasında çarkıfelek, kelime, yarışma, Moos gibi bölümlerde bir takım aktviteleri de gerçekleştirmek mümkün.

Sitenin takdir gören bir diğer yönü de içeriğinde müzik platformu barındırıyor olması. Site içerisinde bir Dj bulunuyor. Ve böylece hem sıkılmıyor hem de sitede daha eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Eylulsohbet.net’e yalnızca veb üzerinden girilmiyor, EylulFm.net sayfasından gerekli program indirilerek de program üzerinden giriş yapılabilir.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, sanal dünyada nostalji ile buluşmak, yeni arkadaşlıklar kazanmak isteyen herkes bu siteyi girip görmeli ve geçmişin chat sörfü dünyasının verdiği hazzı tekrar yaşamalı.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?EylulSohbet.Net

Sohbet siteleri internette ücretsiz chat yaparak, yeni insanlarla tanışıp mobil sohbet seçeneği ile arkadaşlıklar kurmanızı sağlar.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2022 EylulSohbet.NET - Tüm hakları saklıdır.