Sohbeti başlatmanın 5 yolu

admin     19-10-22     Sohbet Odası     Sohbeti başlatmanın 5 yolu     57 Defa Okundu

Bir çevrimiçi irc sohbeti ‘te sohbet başlatmanın 5 yolu

Utangaçsanız, yüz yüze bir sohbet başlatmak istiyorsanız, bunun faydası olmaz ve çevrimiçi de olmaz. Ancak, bunun için endişelenmenize gerek yok. Birden fazla sohbeti başlamak ilk başta zor olabilir belki, ancak sonunda daha iyi olacaksınız.. Becerilerinizi geliştirirken, size çevrimiçi sohbete başlamanın bazı kolay yollarını göstereceğiz…

1. Standart mesajları unutun
Sohbet odaları, hata yapma olasılığınız olan yerlerle doludur. Ancak, konuşmak istediğiniz kızın/oğlanın dikkatini çekmek için oyununuzu hızlandırmalısınız. Tüm standart mesajları unutun. Eğer bir kızsan, bir erkekle karşılama hattını dene. Genelde erkekler toplama hatlarını kesinlikle dikkatlerini çekecek şekilde kullanırlar. Bir yandan yandan, erkekseniz sohbetleri mümkün olduğunca uzatmaya çalışın.

2. Kişisel sorular sorun. Soru Sormayı Deneyin
İlk adımı attığınıza göre, şimdi tartışmalara devam etme zamanı. İnsanlar kendileri hakkında konuşmayı severler, bu yüzden onlara mümkün olduğunca çok soru sormaya çalışın. Tek kelimelik cevabı olan sorulardan kaçının ve başkalarına yol açan sorular sormaya çalışın. Eğlenceli sorular düşünün ve ikiniz de eğlenebilirsiniz!

Eylulsohbett

Eylulsohbett

3. Bilgileri akıllıca kullanın.

Kullanım bilgileri Çoğu kişi profilinin kısa açıklamaları vardır. Bu size çok yardımcı olabilir, bu yüzden bu bilgiyi akıllıca kullanın. Çoğu erkek bir kıza görünüşü konusunda iltifat etse de, kız onu gerçekten ilgilendiren bir şey hakkında konuşmaya başlayabilir ve görünüşüyle ​​kesinlikle eşleşecektir. Aynı tavsiye tüm kızlar için geçerlidir!

4. Komik olun..
Komik insanı herkes sever. Birini güldürebilirseniz, kesinlikle ilgilenecek ve sohbete devam edecektir. İlk mesaja ortak noktanızın olduğunu fark ettiğiniz bir şey hakkında bir şaka ile başlamayı deneyin. Ancak dikkatli olun ve çok aptal olmaktan kaçının. Ne derler bilirsiniz, “Onu güldürebilirseniz, ona her şeyi yaptırabilirsiniz”, o yüzden bu “silahı” akıllıca kullanın.

5. Diğer kişiye iltifat etme
Diğer kişiye teşekkür etme Herkes iltifatları sever, bu nedenle biriyle sohbet başlatmayı başarsan iyi olur. Yine de aşırıya kaçmayın, basit ve doğal tutun, yoksa diğer kişi yalan söylediğinizi düşünecektir. Yukarıdaki ipuçlarının tümü, kalıcı bir sohbet başlatmanıza kesinlikle yardımcı olacaktır. Bize inanmıyor musun? Şimdi. Eylulsohbet.Net’ i test edin ve işe yarayıp yaramadığını bize bildirin… İyi tartışmalar… [Okumaya devam et]

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?



EylulSohbet.Net

Sohbet siteleri internette ücretsiz chat yaparak, yeni insanlarla tanışıp mobil sohbet seçeneği ile arkadaşlıklar kurmanızı sağlar.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2022 EylulSohbet.NET - Tüm hakları saklıdır.